top of page

נבחרת הסטארטאפים של פורום מיכל סלה

נבחרת הסטארטאפים של פורום מיכל סלה

פורום מיכל סלה מציג סטארטאפים למניעת אלימות כלפי נשים בביתן.

היעד: בניית אקוסיסטם חדש של מאה סטארטאפים להצלת חיים של נשים בשבי האלימות, עד לשנת 2030.

logo of a blue butterfly
arrow-down
startupteam

הסטארטאפים המוצגים נולדו בארועי האקתון מיכל סלה Safe@Home, תחרות המתכנתים היחידה בישראל לפיתוח טכנולוגיות להצלת חיים של נשים בשבי האלימות. נבחרת הסטארטאפים הם המיזמים המצטיינים והמובילים אשר נבחרו מתוך 150 מיזמים שנהגו ונבנו בהאקתון. חברות וחברי הנבחרת סיימו בהצלחה תוכניות המשך בנות כ- 4 חודשים: "אקסלרטור מיכל סלה" יחד עם עמותת בוגרי 8200 ו Michal Sela Academy יחד עם Google For Startups הכוללות הדרכה מקצועית ומנטורינג חינם. פורום מיכל סלה ממשיך ללוות את המיזמים גם "ביום שאחרי", במסגרת תוכנית הבוגרות והבוגרים "RoofTop" במטרה לסייע להם להצליח ולהפוך למוצרי מדף נגישים ומצילי חיים.

Michal Sela Accelerator 2022

2022
מחזור ג 2022

Hidey

פתרון B2B המאפשר לאפליקציות להישאר מוסתרות לחלוטין מכל אדם, תוך מתן גישה מלאה לבעל/ת המכשיר לכלל השירותים של האפליקציה. Hidey הוא פתרון המסיר את הסכנה והפחד מגישה לאפליקציות המסייעות לנשים המצויות במערכות יחסים אלימות ונועד לשמור על ביטחונן באפליקציות, במקביל גם מאפשרת לחברות להתמקד בפיתוח המוצר הייחודי שלהן.

Ruthi

מערכת הזמנות דיסקרטית המבקשת לאפשר לנשים בשבי האלימות להשתכן בבתי מלון לטווח קצר.

The Safe

אפליקציה סודית ומאובטחת, המהווה מעין יומן דיגיטלי סודי, המאפשר לנשים שעוברות גזלייטינג וצורות התעללות אחרות, לתעד את מה שקורה להן.

Viosense

מאות מיליוני אנשים מחפשים את הפרטנר המתאים, את ההתאמה המושלמת. אבל, איך אפשר לדעת מי האדם שעומד מאחורי התיאור המושלם והחיוך הכובש?

Lopo

רשת חיישנים המספקים שכבת הגנה המנטרת את הסביבה בכל רגע נתון ואיננה תלויה בשיתוף פעולה מצד הגורם המאיים. Lopo משמש כמעין כלב שמירה דיגיטלי המאומן לזהות את גורם האיום ולהזהיר כאשר הוא בסביבה.

Snitch

אפליקציה להוכחת חטטנות בטלפון על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של צילום והקלטת מסך.

Timeout

כלי המאפשר לאנשים הנמצאים בטיפול להתמודד עם ההתנהגות האלימה שלהם. בשונה מפתרונות אחרים אשר

Michal Sela Startup Academy 2021

2021
מחזור ב 2021
יותר מפעם אחת.png

SafeButton

כפתור מצוקה סמוי המתלבש על כל פריט לבוש או תכשיט, ובכך נגיש לקורבן בזמן סכנה. לחיצה על הכפתור מפעילה שלושה מנגנונים: שיחת טלפון לא/נשי קשר לשעת חירום שהוגדרו מראש, הקלטת המתרחש בזירת האירוע ושליחת הודעה בצירוף מיקום.

יותר מפעם אחת.png

Moresee.AI

פרסום דיגיטלי חכם וממוקד, אשר מטרתן לעודד בני זוג הנוהגים באלימות לפנות לטיפול. המערכת מטרגטת בני זוג הנוהגים באלימות או בעלי מאפיינים אלימים בפוטנציה על בסיס מיפוי ההתנהגות והנוכחות שלהם ברשתות החברתיות וברחבי האינטרנט בשיטות מבוססות בינה מלאכותית (AI), וכך מייצרת להם מודעות ופרסומות דיגיטליות מותאמות המעלות מודעות לבעיה ודוחפות לפניה לטיפול.

יותר מפעם אחת.png

SafeR

מערכת בינה מלאכותית (AI) אוטונומית ודיסקרטית משולבת אפליקציה הנטמעת במוצרים חכמים עם חיבור לנייד (כגון: notepad, טיימר למטבח). המערכת מופעלת באופן אוטומטי עם אפשרות להפעלה ע"י הקורבן באמצעות זיהוי קולי, ללא צורך בהתערבות ידנית בשעת סכנה. בעת הצורך, המערכת מפעילה "אזעקת חירום שקטה" ושולחת התרעה בצירוף מיקום לא/נשי קשר מוגדרים מראש למצבי חירום. המוצר מתעד או מקליט רק בזמן מצוקה.

יותר מפעם אחת.png

Bodyguard

מערכת חדשנית אשר בעזרת בינה מלאכותית מנטרת את הסביבה ומסווגת את מצבה הפיזי והרגשי של המשתמשת. בעת זיהוי טריגר לאירוע אלים, המערכת מגיבה באופן מותאם לחומרת הסיטואציה, באמצעות כלים כגון צליל ותמונה ועל בסיס שיטת הט"מ – שיטה טיפולית להתנהלות במצבי משבר. המערכת מגיבה ומספקת מענה טכני ורגשי רחב הן לנתקפת והן לתוקף עצמו, זאת בטרם ההסלמה לאירוע אלים, במהלכו ואחריו.

יותר מפעם אחת.png

The Capsule

מיזם המאפשר למתלוננת להגיש תלונה במערכת מוצפנת, במינימום חשיפה. הקפסולה מבקשת להצליב בין תלונות על ידי מערכת הצפנה מתקדמת, מבוססת מידע כתוב ותמונות. הקפסולה נפתחת במידה ויש יותר מתלונה אחת כלפי אותו אדם, ומציעה לנשים ללוות זו את זו בתהליך הגשת התלונה במשטרה

יותר מפעם אחת.png

Abuser

אפליקציה נסתרת המנטרת פרמטרים מדידים ועקביים תמרורי אזהרה של אלימות הבאים לידי ביטוי למשל בהודעות טקסט. האפליקציה משקפת את האסקלציה באלימות באמצעות רמזור, מירוק לאדום. המיזם נותן ולידציה אובייקטיבית לתחושות הפנימיות של המשתמש/ת.

יותר מפעם אחת.png

Protech me

מיכל גז מדמיע קומפקטי המחובר לטבעת התזה מעוצבת, המתלבשת על האצבע. המיכל מוסתר בתוך כף היד ובשל היותו מחובר לטבעת, היד נשארת חופשיה. למכשיר נצרה מכאנית וברגע שמעבירים אותה למצב "הפעל", הוא מתחבר לטלפון הנייד באמצעות תקשורת בלוטות'. לחיצה של האגודל על לחצן ההפעלה גורמת ליציאת הגז דרך טבעת ההתזה ובמקביל נשלחת הודעת מצוקה לאנשי קשר שהוגדרו מראש עם מיקום מדויק.

Michal Sela Accelerator 2020

2020
מחזור א 2020
Aware

Aware

כלי לזיהוי אלימות דיגיטלית בטלפון הנייד על ידי זיהוי התנהגות נורמלית וא-נורמלית, שימוש חשוד בטלפון, ומעלה את המודעות לעובדה שהמשתמשת עשויה להיות במערכת יחסים אלימה.

Home safe

Home safe

Home safe הינה פריצת דרך טכנולוגית אשר מנגישה למשתמשות את חמשת העקרונות הבסיסיים להגנה עצמית מעצימה באמצעות פלטפורמה וירטואלית מעצימה נעימה, יעילה ושימושית.

Safe and Sound

Safe and Sound

Safe and Sound אפליקציית חירום בלתי נראית, המופעלת באמצעו מילות מפתח ייחודיות ואישיות. מטרת האפליקציה היא לאפשר לאדם לקרוא לעזרה בצורה דיסקרטית, ללא ידיים כשהיא/הוא לא יכולים לגשת פיזית לטלפון, כאשר אין אפשרות להגיע אליו.

StayTuned

StayTuned

stay tuned מפתחת פתרונות לזיהוי מערכות יחסים אלימות ודיווח על מצבי חירום בזמן אמת.
אנחנו משתמשים בטכנולוגיות של זיהוי קולי, ניתוח סאונד ובינה מלאכותית כדי לזהות מצבי אלימות.

HearMe

HearMe

HearMe היא מערכת מצילת חיים שתוכננה לסייע לרשויות עירוניות להילחם באלימות במשפחה, על ידי מתן אפשרות לאזרחים לדווח באופן אנונימי על רעשים המלמדים על מצוקה.

MedFlag

MedFlag

MedFlag הינה מערכת טכנולוגית שמנתחת רשומות רפואיות של מטופלות ומטופלים המגיעים למערכת הבריאות, ומייצרת התרעה כשמזוהים דפוסים יחודיים לנפגעי אלימות.

SafeTalk

SafeTalk

SafeTalk שירות למנהיגי קהילות שעוזר להם לאתר ולעזור ל קורבנות אלימות ומצוקה, ומספק נתונים ואנליטיות על המצב בקהילה. היועץ הווירטואלי של SafeTalk עוזר למשתמשים להבין האם מישהו שהם מכירים סובל מאלימות או מצוקה וכיצד הם יכולים לעזור.

Wonder-Jewel

Wonder-Jewel

WONDER JEWEL הוא מותג תכשיטים-חכמים חדשני ופורץ דרך לביטחון אישי, המשלב בין אופנה וסטייל לבין טכנולוגיה וקהילה על מנת לזהות, לתעד ולבלום מקרי אלימות לקבלת סיוע מהיר ולהציל חיים בזמן אמת!

תמיכה ישירה עבור "הקרן לפיתוח טכנולוגיות להצלת חיים"
המשתתפים בתוכניות ההאצה של פורום מיכל סלה. 
כל תרומה מסייעת לנו להציל חיים.

bottom of page