top of page
פורום מיכל סלה

״מסע החיים״ שיר וקליפ
כתבה: מיכל סלה ז״ל

לרגל יום הולדתה ה-34 של מיכל סלה ז"ל, פורום מיכל סלה בהשקת בכורה ראשונה מסוגה - שיר וקליפ מרגש "מסע החיים". את מילות השיר כתבה מיכל סלה ז״ל, ובקליפ מופיעות שלושת אחיותיה ואחייניתה. המפיקה האומנותית, לירית גרובר, בחרה את מילותיה של מיכל מתוך המכתבים הרבים שהותירה אחריה, אוצר בלום של אופטימיות ואמונה באדם. 

arrow-down
Anchor 1

השיר הושק לרגל יום הולדתה ה 34 של מיכל, באירוע גמר תחרות "האקתון מיכל סלה Safe@Home" של פורום מיכל סלה ו- Google שמטרתו פיתוח פתרונות מצילי חיים למניעת אלימות כלפי נשים.

הופעה חיה ראשונה של השיר, מאת הזמרת ליאור פרץ יחד עם אחותה הצעירה של מיכל – נגה סלה, התקיימה באירוע השיא של אירועי האקתון מיכל סלה, בבית הנשיא ביום -25.5.21 במעמד נשיא המדינה מר ראובן רובי ריבלין, מנכ"ל Google בכירות ובכירים.

השיר של מיכל
פורום מיכל סלה

מסע החיים

מילים מיכל סלה ז"ל

אם תקשיבי לעצמך באמת

ותלכי בדרכך שלך

תראי שמסע החיים

טומן בתוכו אור, צבע וטוב

רק קחי וחייכי

אל תשכחי שאני לצידך

מחזיקה את ידך

אם מתחשק לך ליפול

אין לך מה לפחד 

ממה שתראי שם

קחי וחייכי.

פורום מיכל סלה מבקש להודות מעומק הלב לאנשים המדהימים שהשקיעו שעות רבות, כישרון גדול והרבה לב, ביצירה המרגשת הזו.

במסגרת הפקת השיר והקליפ חברו בהתנדבות מוזיקאים מן השורה הראשונה יחד עם המלחין אסי מנדל, המפיק עמוס בן דוד ("בית הספר למוסיקה"), הזמרת ליאור פרץ ("הכוכב הבא") ואחותה של מיכל סלה ז"ל, נגה סלה, ליצירה והלחנה של שיר מרגש זה. השיר רצוף במסרים אופטימיים ומעצימים העוסקים בקשב לעצמי, ומשקף את מי שהייתה מיכל סלה ז"ל עבור מי שזכו להכיר אותה.

תודה ללירית גרובר, ניהול אומנותי, תודה גדולה לאסי מנדל, המלחין המוכשר של השיר, שנרתם באהבה מהרגע הראשון וטיפל בשיר ברגישות ובכישרון, ימים כלילות. לזמרת המרגשת והמדהימה ליאור פרץ (״הכוכב הבא״), לנגה סלה האהובה, אחות של מיכלי, שהקריאה את מילות השיר שנכתבו לה באופן אישי והייתה חלק מצוות היצירה של השיר והקליפ, לעמוס בן דוד, המפיק המוסיקלי הנדיר שנרתם עם ים של כישרון, עומק ולב, לחן שומוביץ, הבימאית המדהימה שביימה את הקליפ באין סוף רגישות והשתתפה בעריכתו, למפיקה הראשית (האגדית) של הקליפ, שגית שלום, שבגדול, כולנו מאוהבים בה, לצלמים המוכשרים טוליק גלאון ואריאל תמרין (אריאל שהכיר את מיכלי מימי הלימודים לתואר ראשון בתל חי, גם ערך את הקליפ) ולעוד הרבה אנשים מדהימים ונדיבי לב שהצטרפו ותרמו מזמנם וכישרונם:

עדי גולדשטיין שעיבד יחד עם עמוס בן דוד את השיר, קרן טפרברג על התופים, עדי הר צבי על הבס, דורון מזרחי על הגיטרות, קלידים ותכנותים בידיו המוכשרות של עדי גולדשטיין, קולות - תהל שוהם, על הפסנתר - אסי מנדל האהוב שלנו, כלי הקשה וקולות, האחד והיחיד - עמוס בן דוד, מיקס ומאסטרינג : רונן הלל IScream Studio, ע. טכנאי: ליה גדמיש, צלם רחפן: אופק אלבז, ע. צלם רחפן: ליאור אשל, עורך אונליין: אבי לוי, איפור: אדי רז, פרופס: ענבר נחמן

עיצוב וייצור שבלונה: Dream metal design יעל דמסקי רוקח

עיצוב עטיפת קליפ: שי חכם, בלוסטון גרופ.

פונט כתב היד של מיכל: בנצי בינדר.

 

תודה גדולה לעדי שווידן, נועה דואק, עו"ד ורד פרי והילי וורטמן, מתנדבות מדהימות של הפורום שסייעו מכישרונן ומטוב לבן בהפקת היוזמה המרגשת הזו.

תודה לחברת יד הפקות בע"מ ולמשפחת מנדל המדהימה על התמיכה העצומה והמרגשת שלהם.

פורום מיכל סלה

כמו שמיכל כתבה, יש בעולם הזה אור, צבע וטוב.

יצירת השיר, מהרגע הראשון, הייתה ספוגה בהם.

מלאה בנוכחותה המאירה של מיכל.

מלאה באהבה.

מלאה בטוב.

bottom of page